• 13. Nov 2017

Noslēgusies Nordsam projekta dalībnieku tikšanās

Laika posmā no 8.līdz 10.novembrim LU Rīgas Medicīnas koledža pulcēja Nordplus augstākās izglītības projekta Nordsam augstskolu tīkla mācībspēkus un koordinatorus, lai kopīgi lemtu par partneruniversitāšu tīkla nākotnes prioritātēm.
  • 13. Nov 2017

Lāčplēša dienas lāpu gājiens

Lāčplēša diena ir piemiņas diena, kuru atzīmē par godu neatkarīgās Latvijas valsts armijas uzvarai pār Rietumu brīvprātīgo armiju jeb tā saukto Bermonta karaspēku, kurš mēģināja iebrukt Rīgā 1919. gada 11.
  • 07. Nov 2017

Nordplus Nordsam projekta dalībnieku tikšanās!

LU Rīgas Medicīnas koledža, laika posmā no 8.līdz 10.novembrim, pulcēs Nordplus augstākās izglītības projekta, Nordsam augstskolu tīkla mācībspēkus un koordinatorus, lai kopīgi lemtu par partneruniversitāšu tīkla nākotnes prioritātēm.
  • 04. Nov 2017

Donoru diena

Rīgas Medicīnas koledžas studenti un darbinieki, sadarbībā ar Valsts asinsdonoru centru, iesāka patriotiskā mēneša aktivitātes, kļūstot par donoriem un ziedojot asinis. 1.novembrī pie Rīgas medicīnas koledžas tika sagaidīts Valsts

Sadarbības partneri