05. Mar 2018

Noslēgts sadarbības līgums ar Rīgas Klasisko ģimnāziju

Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžas direktore Astras Bukulīte un Rīgas Klasiskās ģimnāzijas direktors Romans Alijevs noslēdza līgumu par   sadarbību skolēnu un vecāku  izpratnes un intereses veicināšanā par medicīnu, veselīgu dzīves veidu, veselības aprūpi un  karjeras izvēli medicīnas jomās. Līguma slēgšanas laikā tika pārrunāti galvenie sadarbības aspekti, piemēram,  vispārējās izglītības programmas ar padziļinātu satura apguvi ķīmijā, bioloģijā, fizikā un jauna mācību priekšmeta “Ievads medicīnā un veselības aprūpes nozarē” standartu un atbilstoši standartam programmas izstrādi, lekciju īstenošanu par veselības zinātnēm, karjeras konsultāciju nodrošināšanu skolēniem, konsultācijām un zinātniski pētniecisko darbu vadīšanu, vasaras skolu, prakšu un citu mentoru sagatavošanu, kopēju projektu izstrādi un īstenošanu, konferenču un semināru organizēšanu un dalību, kā arī citām būtiskām aktivitātēm. Rīgas Klasiskās ģimnāzijas skolēni jau bija ieradušies koledžā, lai izprastu savu piemērotību medicīnas studijām koledžā, kas bija labs iesākums plānotajām aktivitātēm līgumā.