Dzīve koledžā

 • 16. Mar 2017

  Studentu pašpārvalde

  Koledžas Studentu pašpārvalde ir aizrautīgu studentu kopa, kura iesaistās studentu sadzīves un studiju darba organizācijā. Studentu pašpārvalde piedalās LU Rīgas Medicīnas koledžas padomes darbībā, Stipendiju komisijas darbībā, dažādu sabiedrisku un
 • 16. Mar 2017

  Bibliotēka

  Bibliotēkas misija ir nodrošināt pieeju daudzveidīgai un studiju virzieniem atbilstošai informācijai. Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžas bibliotēkas pirmsākumi saistās ar 1980.gadu, kad tā savu darbību uzsāka kā Rīgas 5.
 • 15. Mar 2017

  Trenažieru zāle

  Koledžā, pēc studentu pašpārvaldes iniciatīvas izveidotas 2 trenažieru zāles. Trenažieru zālē pieejami vairāki trenažieri un vingrošanai nepieciešamais inventārs. Trenažieru zāli iespējams apmeklēt katru dienu plkst. 8.00-22.00, izņemot otrdienas/ceturtdienas plkst.
 • 15. Mar 2017

  Informāciju tehnoloģiju laboratorija

  Studentiem atvērta Informāciju tehnoloģiju laboratorija  Informāciju tehnoloģiju laboratorija paredzēta patstāvīgo darbu izstrādei un citu studiju procesam nepieciešamo materiālu apzināšanai interneta vidē, kā arī materiālu elektroniskai sagatavošanai. Laboratorija (204.kab.)
 • 14. Mar 2017

  Studentu virtuve

  Karsta tēja vai rīta kafija un tikko uzsildīta līdzi paņemtā maizīte... Tas ir iespējams. Domājot par studentu ērtībām, ir izveidota Studentu virtuve, kur ir iespējams pagatavot brokastis vai pusdienas. Šeit

Sadarbības partneri