Jaunumi

23. Mai 2018

Palīdzam četrkājaiņiem!

 

21.maijā LU Rīgas Medicīnas koledžas studenti saulainā un jautrā noskaņojumā pavadīja pēcpusdienu DZaB Ķepu-Ķepā Ozolnieku novada, Salgales pagasta, “Rēvicos”

Studenti pie dzīvniekiem ieradās ar par saziedotiem līdzekļiem iegādāto pārtiku, kaķu atpūtas kastēm un citām noderīgām lietām.

DzAB “Ķepu-ķepā” – tas ir stāsts par vienkāršiem cilvēkiem, kas ļoti mīl dzīvniekus. Tie ir cilvēki, kuri ikdienā strādā savā darbā, bet brīvā laikā savu uzmanību velta pamestiem un nelaimē nonākušiem dzīvniekiem.

DzAB “Ķepu-Ķepā” ir darba pilnas rokas, tāpēc jebkurš var palīdzēt ar brīvprātīgo darbu, iesaistoties gan ēku un teritorijas labiekārtošanas un sakopšanas darbos, izveidojot patīkamu vidi mazajiem četrkājainiem draugiem, gan palīdzot telpu uzkopšanā un remontdarbu veikšanā, gan izvedot suņus pastaigā un meklējot tiem mājas. Šobrīd mājas tiek meklētas 50 kaķiem un 70 suņiem.

Biedrība nesaņem valsts atbalstu. Tās apgrozījumu veido tikai ziedojumi. Ziedojumi biedrībai ir cilvēku uzticības kredīts kopīgajam mērķim – padarīt pasauli kaut mazliet labāku, cenšoties labot līdzcilvēku pieļautās kļūdas, un dot nodotajiem mājas mīluļiem otru iespēju.

Biedrības dibinātāji nedzīvo greznās villās un nebraukā ar lepniem auto – jūsu ziedotā naudiņa tiek iztērēta dzīvniekiem. Tāpēc biedrībai ir ļoti būtisks katrs jūsu ziedotais eiro un katra stunda, ko jūs pavadiet rūpēs par mūsu četrkājaiņiem.

               

 

Sadarbības partneri