Jaunumi

20. Jūn 2018

1.vieta Starptautiskajā veselības aprūpes jomas studentu olimpiādē!

Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžas studenti Vladislavs Klapenkovs, Elīna Bērziņa, Lāsma Bitjukova un Lelde Artejeva, lektores Jeļenas Kuzņecovas vadībā piedalījās Rīgas Stradiņa universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledžas organizētajā starptautiskajā nedēļā “Komunikācija kā zinātne veselības aprūpē 2018”.

Starptautiskajā nedēļā piedalījās studenti no 5 valstīm: Grieķijas, Francijas, Polijas, Somijas un Latvijas. Nedēļas garumā notika dažādas sociālās aktivitātes, tikšanās, iepazīšanās, vieslekcijas un darbnīcas, Florensai Naitingeilai veltītā 6. Starptautiskā studentu zinātniski pētnieciskā konference “Pētniecība studiju procesā”, kā arī Starptautiskā veselības aprūpes jomas studentu olimpiāde 2018.

Olimpiādē pavisam piedalījās 9 komandas. Mūsu koledžu pārstāvēja 2. un 3. kursa ārsta palīgi un 2. kursa māsa ar komandu “Vienotā sirdsritmā”.  Mūsu koledžas komanda lieliski sevi prezentēja, iegūstot godalgoto 1.vietu! Uzdevumi bija atjautīgi, radoši un interesanti, kas atklāja ne vien komandas zināšanas un spējas sadarboties, bet arī dažādas ar veselības aprūpi saistītas prasmes.

Starptautiskās nedēļas dod mums iespēju mācīties un pilnveidoties vienam no otra. Tikai kopā mēs varam panākt labāku veselības aprūpi katrā valstī un visā pasaulē.

Paldies organizatoriem par lielisko pasākumu!

Sadarbības partneri