Dzīve koledžā

13. Nov 2018

14.novembrī, plkst.12.00 svinīgs brīdis par godu koledžas dzimšanas dienai!

2018.gada 14.novembrī Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžai 38 gadi!

Koledža savu darbību ir uzsākusi 1980.gada 14.novembrī kā Rīgas 5.medicīnas skola, kuras uzdevums ir bijis sagatavot medicīnas māsas, mācību un prakses vidi nodrošinot slimnīcas “Gaiļezers” kompleksā. Nepilnus desmit gadus vēlāk kopā ar Latvijas Trešās atmodas un valstiskās neatkarības gadiem tiek uzsāktas un īstenotas pārmaiņas māsu izglītībā. 

2004.gadā skola pārtop par Rīgas Medicīnas koledžu, kas jau augstākās izglītības pakāpē īsteno studiju programmas māsas un ārsta palīga kvalifikācijas ieguvei. Kopš 2010.gada koledža savu darbību realizē Latvijas Universitātes sastāvā kā LU Rīgas Medicīnas koledža.

Koledžas darbības vadmotīvs – neapstāties pie sasniegtā, vienmēr kritiski analizēt un izvērtēt paveikto, lai nodrošinātu un nepārtraukti pilnveidotu izglītības kvalitāti un mērķtiecīgi un jēgpilni turpinātu koledžas ceļu – īstenot studiju programmas veselības aprūpes nozarei nepieciešamo speciālistu izglītošanā, attīstot pētniecību un veicinot veselības aprūpes kvalitātes pilnveidi.

Koledžas izaugsmes un spēka avots ir nerimstošs darbs, ko veic ne tikai akadēmiskais personāls, bet vienoti viss kolektīvs, lai mūsu veikums veselības aprūpes jomas profesionāļu izglītošanā sniegtu gandarījumu un lepnumu.

Sveicu LU Rīgas Medicīnas koledžas akadēmisko personālu, darbiniekus un studentus koledžas dzimšanas dienā!

LU Rīgas Medicīnas koledžas direktore Astra Bukulīte

 

Sveicam LU Rīgas Medicīnas koledžas dzimšanas dienā un aicinām visus mācībspēkus, darbiniekus un studentus pievienoties svinīgajam brīdim š.g. 14. novembrī, plkst. 12.00, 1.stāva vestibilā!

LU Rīgas Medicīnas koledžas Studentu Pašpārvalde

Sadarbības partneri