19. Okt 2018

18.oktobrī Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžā norisinājās jau 6. studentu un pasniedzēju kopējo pētījumu Zinātniski praktiskais seminārs!

Semināru ar uzrunu atklāja LU Rīgas Medicīnas koledžas direktore Astra Bukulīte.  Seminārā uzstājās, un ar savu pieredzi un pētījumu rezultātiem dalījās 15 LU Rīgas Medicīnas koledžas studenti. Semināra laikā klausītāji tika iepazīstināti par tādiem zinātniskajiem pētījumiem kā “Biežākās aprūpes problēmas pacientiem ar iekaisīgām zarnu slimībām”, “Ārstnieciskā masāža sēdoša darba veicējiem ar galvassāpēm – kardiovaskulāro un muskuloskeletālo parametru novērtējums”, “Akūta išēmiska insulta pacientu aprūpe pēc intravenozas trombolīzes”, “Triciklisko antidepresantu (TCA) ietekme uz miega kvalitāti”, kā arī ar daudziem citiem pētījumiem, ar kuriem iespējams iepazīties konferences programmā.

Konferenci noslēdza lektore Eva Ramuse ar prezentāciju par LU RMK Biomedicīnas pētījumu laboratorijas aprīkojumu un tā iespējamo pielietojumu kvalifikācijas darbu izpētē.

Ikgadējais studentu un pasniedzēju kopējo pētījumu Zinātniski praktiskais seminārs tiek rīkots ar mērķi sniegt ieskatu koledžas pētījumu virzienos, izprast kvalifikācijas darbu izstrādes procesu,  iepazīties ar Biomedicīnas pētījumu laboratorijas aprīkojuma  iespējamo pielietojumu pētniecībā un koledžas studentu starptautisko pieredzi.

Studentu zinātniskā konference notiek kopš 2013. gada.