20. Mai 2022

6. Starptautiskā Masāžas Olimpiāde “Massage Skills 2022”

Šodien, 2022.gada 20.maijā, Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžā noslēgusties 6.Starptautiskā Masāžas Olimpiāde “Masāžas prasmes” 2022.

Olimpiāde norisinājās divas dienas, kuru laikā 11 dalībnieki no sešām dažādām Latvijas un Lietuvas izglītības iestādēm sacentās par Labākā masiera titulu.

Dalībnieki tika vērtēti trīs kategorijās – klasiskā masāža, izvēles masāža un teorijas tests, kā arī īpašās kategorijās kā “Skatītāju balva”, “Labākais estētiskais dizains”, “Labākais Ergonomikā” un citās.

Apkopojot rezultātus, galvenā balva “Labākais masieris” un 1.vieta kategorijās “Klasiskā masāža” un “Teorijas tests” tika pieškirta LU Rīgas Medicīnas koledžas studentei Jūlijai Vankai.

Savukārt, 2.vietu ieguva Starptautiskās Kosmetoloģijas koledžas studente Māra Rušmane, un 3.vietu – Kauņas koledžas studiju kursa “Kosmetoloģija” studente Vaiva Veronika Veliulytė.

Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža vēlas izteikt pateicību visiem Olimpiādes dalībniekiem par drosmi un interesi piedalīties un pilnveidot savas zināšanas, kā arī žūrijas komitejai un visām pasākumā iesaistītajām personām!