16. Okt 2017

5. studentu un pasniedzēju kopējo pētījumu Zinātniski praktiskais seminārs

Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas Koledžas 5. studentu un pasniedzēju kopējo pētījumu Zinātniski praktiskais seminārs

LU Rīgas Medicīnas koledžas studenti, docētāji un darbinieki tiek laipni gaidīti jau uz 5. Studentu un pasniedzēju kopējo pētījumu Zinātniski praktisko semināru. Seminārs notiks 25. oktobrī plkst. 12.00., reģistrācija no 11.30.  Semināru plkst. 11.55. atklās koledžas direktore A. Bukulīte. Programmā 2016/2017 studiju gada labāko kvalifikācijas darbu prezentācijas, informācija par Starptautiskās mobilitātes programmas Erasmus+ iespējām un pieredzi, kā arī CV Market pārstāvju informācija par situāciju darba tirgū, dažādu profesiju pieprasījumu, darba meklēšanas iespējām pēc izglītības iegūšanas, CV izveidošanu un prasmēm sagatavoties darba intervijai.

Aicinām uz radošām diskusijām un zinātnisku atmosfēru seminārā, kā arī kafijas pauzē.

Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas Koledžas 5. studentu un pasniedzēju kopējo pētījumu Zinātniski praktiskā semināra programmu skatīt šeit.