18. Feb 2019

Aizvadīta ĒNU diena!

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem. Tās mērķis ir veicināt skolēnu izglītības satura sasaisti ar reālo dzīvi, palīdzot skolēniem mērķtiecīgi plānot savu karjeru, izdarīt izvēli par savu nākotnes profesiju un atbilstoši sagatavoties darba tirgum.

Šogad LU Rīgas Medicīnas koledža aicināja ‘ēnot’ sekojošas vakances:

Studiju programmas “Māszinības” vadītāja/Māsa – Iepazīsti studiju programmas “Māszinības” vadītājas ikdienu. Ēnām būs iespēja novērot studiju procesa administrēšanas norisi, kā arī piedalīties akadēmiskajā darbā.

Studiju programmas “Masāža uz hidroterapija” vadītāja/Ārsts– iepazīsti studiju programmas “Masāža un hidroterapija” vadītājas ikdienu. Ēnām bija iespēja novērot studiju procesa administrēšanas norisi, kā arī piedalīties akadēmiskajā darbā.

Neatliekamās medicīnas ārste, direktora vietniece un studiju kursa pasniedzēja – Iepazīsti pieredzējušas neatliekamās medicīnas ārstes, direktores vietnieces izglītības darbā un lektores ikdienu un darba specifiku akadēmiskajā, kā arī klīniski praktiskajā vidē, Ēnas varēs iepazīties ar studiju procesa plānošanu un norisi, kā arī iepazīties ar vidi, kur notiek lekcijas, nodarbības un prakse.

Visas mūsu ĒNAS ieguva jaunas zināšanas un prasmes medicīnas māsas, masiera un neatliekamās medicīnas ārsta profesijā, ielūkojoties mūsu ikdienas darbā un aktīvi uzdodot jautājumus.

ĒNAS arī piedalījās studiju procesa plānošanā un realizācijas gaitā akadēmiskā vidē, iepazinās ar studiju kursa pasniedzējas pienākumiem un direktora vietnieces izglītības darbā pienākumiem. Jauniešu piedalīšanos Ēnu dienā vērtējam kā veiksmīgu.

Paldies mūsu ĒNĀM  un gaidīsim studijās!