Jaunumi

06. Okt 2023

Aizvadīta studentu tikšanās ar darba devējiem

6. oktobrī Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžā (LU RMK) notika studentu tikšanās ar darba devējiem jeb Karjeras diena.

Tikšanos atklāja LU RMK direktors Aksels Roshofs, bet pēc tam mūsu studējošos uzrunāja Vidzemes slimnīcas, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas, Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas, Rīgas 2. slimnīcas, Traumotoloģijas un ortopēdijas slimnīcas un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāvji.

Studiju programmas “Ārstniecība” studenti iepazinās ar Karjeras dienas viesu pārstāvēto institūciju struktūru, personāla komandu “lielumu”, vakancēm, darba ņēmēju ieguvumiem, inovācijām, kā arī guva atbildes uz individuālajiem jautājumiem.

Par ārsta palīga lomu un nepieciešamību informēja ne tikai slimnīcu personāldaļu un/vai personāla iesaistes speciālisti, bet arī Traumotoloģijas un ortopēdijas slimnīcas un Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas uzņemšanas nodaļu pārstāvji.

Pieredzes stāstos dalījās ne tikai LU RMK absolventi, bet arī šobrīd studējošie, aicinot nebaidīties studijas apvienot ar darbu kādā no veselības aprūpes iestādēm.

Studiju programmas “Ārstniecība” vadītāja Linda Alondere pateicas studentiem, kuri apmeklēja pasākumu un nebaidījās uzdot jautājumus. LU RMK saka lielu paldies visiem Karjeras dienas viesiem par atsaucību un patieso interesi, tiekoties ar mūsu studentiem.

Sadarbības partneri