Jaunumi

04. Nov 2021

Atgriezies savā profesijā!

Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža piedāvā ārstu palīgiem, māsām un māsu palīgiem apgūt īpašu kursu – “Profesionālās darbības atjaunošanai nepieciešamo teorētisko un praktisko kompetenču pilnveide”. Tas ļauj reģistrēties vai atjaunoties ārstniecības personu reģistrā tiem, kas apguvuši māsas, ārsta palīga vai māsas palīga profesiju, bet profesijā nav strādājuši vai sen jau to pametuši. Šobrīd, kad slimnīcām un citām veselības aprūpes iestādēm trūkst personāla, ir ļoti labs laiks atgriezties ārstniecības jomā.

Kursa apguvi nodrošinājusi valsts, piesaistot Eiropas Sociālā Fonda līdzekļus, tādēļ kursa apmeklētājiem par tiem nav jāmaksā! Taču, reģistrējoties kursam, jāuzrāda nākamā darba devēja izsniegta rekomendācija. Pieprasījums pēc māsām, māsu palīgiem un ārstu palīgiem ir augsts. Lai saņemtu rekomendāciju, sazinieties ar slimnīcu vai attiecīgo veselības aprūpes iestādi, kurā strādāsit!

Pasteidzies! Tuvākā apmācības grupa māsām jau 15. novembrī; ārstu palīgiem – 8. decembrī, bet māsu palīgiem – 2. decembrī. Pilnu plānoto kursu grupu datumu uzskaitījumu atradīsi šeit.

Dalībai apmācības kursos reģistrējies elektroniski.

Kontaktpersona: Veronika SkažutinaT: 67840750, veronika.skazutina@rmkoledza.lv

Sadarbības partneri