18. Okt 2019

Dalība doktorantu konferencē Austrijā

19.09.-22.09.2019. studiju programmas  “Māszinības” vadītāja Linda Alondere, direktores vietniece zinātnes darbā Daina Voita un direktore Astra Bukulīte piedalījās  Māszinību doktorantu konferencē “The 18th European Doctoral Conference in Nursing Science “Power of the Past – Force of the Future”” Grācas Medicīnas universitātē (Medical University of Graz) Austrijā.

Konference ir tikšanās vieta doktorantiem no visas Eiropas. To organizē Grācas Medicīnas universitāte, Māstrihtas universitāte un Bernes Lietišķo zinātņu universitāte.

Konferencē Linda Alondere piedalījās ar stenda referātu “Education and Professional Career in Nursing in Latvia – Literature Review”, kā arī ar mutisko ziņojumu “Missed Nursing care – Pilot study results in Latvia”. Tās laikā tika sniegta informācija par LURMK starptautisko konferenci un pārrunātas sadarbības iespējas ar Grācas Universitātes Māszinību programmas pārstāvjiem.

Konference sniedz iespēju tikties un veidot kontaktus ar kolēģiem visā Eiropā, prezentēt veiktos pētījumus, dalīties pieredzē un informācijā māsu pētījumu jomā, uzzināt par aktualitātēm māszinībās Eiropā, kā arī satikt profesionāļus.