Jaunumi

08. Jūn 2022

Dalība Erasmus+ darba grupas sanāksmē

LU RMK pārstāvji piedalās Erasmus + Strukturālās projektu programmas projekta “Development of part time and short cycle studies in higher education in Bosnia and Herzegovina/PARTISH” darba grupas sanāksmē, ko organizē projekta partneris Tallinas Universitāte.

Tikšanās laikā Programmas dalībvalstis  – Francija, Igaunija un Latvija dalījās pieredzē īso laika ciklu un nepilna laika studiju izveidē un īstenošanā. Lai arī Bosnijas un Hercegovinas augstākās mācību iestādes jau ir uzsākušas darbu pie īsā laika cikla studiju likumdošnas bāzes izveides, ir svarīgi apzināt citu valstu pieredzi, ieguvumus un vājās puses. Projekta coordinators – Novi Sad Universitāte (Bosnija un Hercegovina) akcentē daļēja vai pilnīga e-apmācības modeļa priekšrocības īsā laikā vai nepilna laika studiju izveidē, tāpēc patneri diskutēju par izglītības iestāžu pieredzi, izmantojot konkrētās e-apmācības programmas.

Kopumā projektā iesaistītas 17 partnerorganizācijas, 5 augstākās mācību iestādes, 2 Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Izglītības ministrija no Bosnijas un Hercegovinas un 5 augstākās izglītibas iestādes no Eiropas Savienības

 

Sadarbības partneri