27. Nov 2017

Dalība starptautiskā studentu konferencē Tartu

22. novembrī 4 Rīgas Medicīnas koledžas studenti devās uz Tartu Health Care College, kur šogad tika rīkota 1. Starptautiskā studentu konference, kuras devīze bija “Health in Our Hands” (Veselība ir mūsu rokās).

Konferences ietvaros tika apmeklēts arī seminārs par tēmu “Disinfection process in microbiology”, kur studenti ieguva informāciju par dažādiem mikrobioloģiskiem procesiem, kā arī varēja praktiski pārliecināties par dažādu baktēriju kultūru esamību uz savām rokām.

23. novembrī tika atklāta pati konference un prezentācijas tika sadalīta divās zinātniskās sesijās – referāta prezentācijas un postera prezentācijas. Koledžas studenti piedalījās postera prezentāciju sesijā ar pētījumiem par šādām zinātniskām tēmām:

1. Alise Dimitrijeva. Research of nursing students’ further career development related to clinical practice placement – literature rewiew. Vadītājs Jeļena Kuzņecova;
  2. Elīna Bērziņa. Anxiety in medical field workers. Vadītāji Sandra Seimane, Evija Lauva;
  3. Vladislavs Klapenkovs. Medical field worker knowledge about their cardiovascular disease risk factors. Vadītāji Sandra Seimane, Evija Lauva;
  4. Inese Lāme. Chronic wound infection and management aspects – literature analysis. Vadītājs Baiba Avota;

Dalība konferencē deva lielu ieguvumu studentu uzstāšanās mākslā, vairoja zinātnisko un pētniecisko pieredzi, kā arī sniedza iespēju studentiem iepazīstināt starptautisku auditoriju ar veiktajiem pētījumiem.

Studentu sniegums veidoja pozitīvus rezultātus un tika iegūti arī vērtīgi un augsti apbalvojumi – auditorijas balva par labāko postera prezentāciju Alisei Dimitrijevai un apbalvojums no konferences sponsora Re/Max Aaba kinnisvara par labāko postera prezentāciju darba vides jomā – Elīnai Bērziņai.

Brauciens izdevās produktīvs un emocijām bagāts, tika nodibināta arī turpmākā sadarbība ar Tartu Health Care College Erasmus+ programmas ietvaros.

Paldies studentiem par uzdrīkstēšanos un drosmi!