13. Okt 2022

Šonedēļ 27 studenti un 11 pasniedzēji no Latvijas, Norvēģijas, Dānijas, Somijas un Lietuvas piedalās intensīvo kursu programmā ar nosaukumu “Digital Possibilities and Challenges for Health of Young People during the COVID-19 pandemic” Nordplus Norsam projekta ietvaros.

Kursa galvenais mērķis ir veicināt izpratni, veikt secinājumus par digitālām iespējām un izaicinājumiem COVID-19 pandēmijas laikā Ziemeļvalstu un Baltijas valstu veselības aprūpes sistēmās.

Studenti ir sagatavojuši intensīvā kursa uzdevumu, un katras partneraugstskolas studentu grupa veido prezentāciju. Kursu laikā studentiem ir iespēja klausīties dalībinstitūciju vieslektoru lekcijas un piedalīties darbnīcās. Noslēgumā studenti sagatavos prezentācijas un video materiālu, kas balstīts uz kursu laikā iegūtām zināšanām un izpratni.

Sadarbības partneri