Jaunumi

27. Jan 2017

Ēnu diena 2017

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem. Tās mērķis ir veicināt skolēnu izglītības satura sasaisti ar reālo dzīvi, palīdzot skolēniem mērķtiecīgi plānot savu karjeru, izdarīt izvēli par savu nākotnes profesiju un atbilstoši sagatavoties darba tirgum.

Šogad LU RMK piedāvā kļūt par ēnu šādās vakancēs

Studiju programmas “Ārstniecība” vadītājs/Ārsts – Iepazīsti studiju programmas “Ārstniecība” vadītāja ikdienu. Ēnām būs iespēja novērot studiju procesa administrēšanas norisi, kā arī piedalīties akadēmiskajā darbā un iepazīt reālo prakšu vidi.

Studiju programmas “Masāža uz hidroterapija” vadītāja/Ārsts– iepazīsti studiju programmas “Masāža un hidroterapija” vadītājas ikdienu. Ēnām būs iespēja novērot studiju procesa administrēšanas norisi, kā arī piedalīties akadēmiskajā darbā.

Studiju programmas “Māszinības” vadītāja/Māsa – Iepazīsti studiju programmas “Māszinības” vadītājas ikdienu. Ēnām būs iespēja novērot studiju procesa administrēšanas norisi, kā arī piedalīties akadēmiskajā darbā.

Lektors/Māsa -Iepazīsti studiju programmas “Māszinības” lektores ikdienu un darba specifiku klīniski praktiskajā vidē. Ēnām būs iespēja iegūt priekšstatu par māsas profesiju, māsas ikdienas pienākumiem, iepazīties ar profesijas prasībām, uzzināt par prasmēm un iemaņām, kas nepieciešamas strādājot šajā profesijā, kā arī iepazīt māsas darba vidi stacionārā

Lektors/Māsa – Iepazīsti studiju programmas “Māszinības” lektores ikdienu un darba specifiku akadēmiskajā, kā arī klīniski praktiskajā vidē, Ēnas varēs iepazīties ar studiju procesa plānošanu un norisi, kā arī iepazīties ar vidi, kur notiek lekcijas, nodarbības un prakse.

 

Pieteikties var šeit

Sadarbības partneri