21. Mai 2019

ERASMUS+ dalībnieki skrien TET Riga maratonā

Dalība maratonā jau ir izvērtusies, kā ikgadēja koledžas  tradīcija un arī šogad dalībnieki parādīja savu fizisko sagatavotību, un entuziasmu veiksmīgi  finišējot! Papildus gandarījuma sajūtu par paveikto, deva arī  skaistās piemiņas medaļas.

Šogad TET Rīga maratonā LU Rīgas Medicīnas koledžu pārstāvēja mācībspēks Raivis Davidsons, Erasmus projektu koordinātores – Estere Meļņičuka un Krstiāna Kalniņa, kā arī  Erasmus+ studenti : Aggelos Pezodromos no Technological Educational Institute (TEI) of Epirus, Grieķijā un Roosa Maria Kettunen no South-Eastern Finland University of Applied Sciences (XAMK), Somijā.Maratonā pievarēta 6 km distance.

“Sasniegt finiša taisni ir patiess prieks, bet  pats process ir vēl svarīgāks – tas tev māca, kā nākamreiz uzlabot rezultātu vai vēlreiz atgādinās, ka esi spējīgs tikt galā ar grūtībām” – novēlējums no LU RMK maratona komandas.