Jaunumi

06. Nov 2023

Erasmus koordinatore piedalās kontaktseminārā Pafā, Kiprā

Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžas Erasmus koordinatore un izglītības projektu vadītāja Sanita Puncule laika posmā no 31.oktobra līdz 2.novembrim piedalījās Eiropas Savienības programmas izglītības, mācību, jaunatnes un sporta jomas Erasmus+ ietvaros organizētajā Sadarbības un mācību aktivitātes pasākumā – kontaktseminārā “Impact of Erasmus+ placements on Higher Education”.

Seminārs tika organizēts, lai diskutētu par izaicinājumiem un iespējām, organizējot Erasmus+ prakses jaunajā Erasmus+ programmas periodā (2021. – 2027.). Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža īsteno Erasmus + programmas prakses mobilitātes un piedalās BIP (Blended Intensive Program) programmās, tāpēc aktuāla ir dalība pasākumos, kas paaugstina gan Erasmus koordinatora kompetences kvalitatīvas prakses nodrošināšanā, gan institūcijas starptautisko sadarbību.

Seminārā piedalījās vairāk kā 50 augstākās izglītības iestāžu Erasmus+ koordinatori un aģentūru pārstāvji. Diskusijas, grupu darbs sekmēja izpratni par kvalitatīvas prakses organizāciju, kā arī veicināja jaunu kontaktu veidošanu. Turpmākais darbs tiks virzīts uz jaunu sadarbības formu izveidi, jaunu partneru piesaisti, esoši procesu un dokumentācijas uzlabošanu.

 

Sadarbības partneri