04. Okt 2019

Hipokrāta svētki koledžā.

Šī nedēļa LU Rīgas Medicīnas koledžā aizritēja Hipokrāt svētku noskaņās.  2. kursa studenti bija sagatavojuši dažādus uzdevumus 1. kursa studentiem, kuriem bija jāiejūtas Hipokrāta tēlā un Disko ēras atmosfērā.

Lai kļūtu par godpilnu medicīnas studentu bija jāpievar dažādi uzdevumi, kuru veikšanai bija nepieciešamas ne tikai zināšanas, bet arī atjautība un laba atmiņa. Studenti piedalījās foto orientēšanā, meklēja pareizās atbildes pēc atstātajām norādēm koledžas telpās, ka arī pierādīja savu izveicību TeamBuilding uzdevumos.

Hipokrāta svētku noslēgumā tika apkopoti rezultāti, kā rezultātā 1. vietu ieguva studiju programmas “Ārstniecība” studenti, 2. vietu – “Māszinības”, bet trešo – “Masāža un hidroterapija” studenti.