Jaunumi

29. Apr 2020

Iepazīsties ar koledžas pasniedzējiem!

Vēlamies Jūs iepazīstināt ar koledžas pasniedzējiem, kuru daudzpusīgās zināšanas balstītas profesionāļu praktiskajā pieredzē. Mūsu koledža var lepoties ar patiesi zinošiem un aizrautīgiem pasniedzējiem!

Dr. Sandra Seimane

Dr. Seimane ir ne tikai studiju programmas “Masāža un hidroterapija” izveidotāja un vadītāja, bet arī docente. Ikdienā topošajiem masieriem un ārstu palīgiem viņa pasniedz tādas lekcijas kā Vispārīgā propedeitika, Vispārīgā patoloģija un citoloģija, Pacientu izmeklēšana, Ergonomija, kā arī Masāžā un hidroterapija internā medicīnā.

Dr. Seimane absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti, LU MPII, kļūstot par Internās medicīnas un fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsti. Savas profesionālās iemaņas viņa pilnveido RAKUS Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikā, Ogres veselības centrā un VCA Jugla, dažādās konferencēs un starptautiskos projektos.

Pasniedzēja darbojas arī 19. kaujas nodrošinājuma bataljona Medicīnas rotā kā virsleitnante. Ir aktīva orientēšanas un rogaininga sacensību dalībniece un arī studentus aicina būt veselīga dzīvesveida entuziastiem!

 

 

Sadarbības partneri