11. Mai 2017

Intensīvie kursi Multidisciplināra pieeja vecu ļaužu aprūpē

Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžā, laika posmā no 24.04.2017.līdz 28.04.2017. norisinājās Nordplus augstākās izglītības programmas intensīvie kursi “Multidisciplināra pieeja vecu ļaužu aprūpē”.

Intensīvie kursi tika organizēti Nordplus programmas MultiNEC augstskolu tīkla ietvaros. MultiNEC apvieno Skandināvijas un Baltijas partnerus ar mērķi izglītot un veidot nākotnes veselības aprūpes speciālistus, attīstot studentos multidisciplināru domāšanu.

MultiNEC projekta tīklā darbojas Latvijas Sporta Pedagoģijas Akadēmija, Latvijas Ergoterapeitu Asociācija, Lithuanian Sports University Lietuvā, University of Gävle Zviedrijā un Satakunta University of Applies Sciences Somijā. Tīklu koordinē LU Rīgas Medicīnas koledža, kas šogad bija arī intensīvo kursu organizatore.

Intensīvo kursu laikā studenti kopā ar nozaru speciālistiem iejutās starpdisciplināras komandas darbā, kura ieguva jaunas zināšanas lekcijās, kā arī veica situāciju analīzi un devās pieredzes apmaiņas vizītēs uz dažādām Rīgas vecu ļaužu aprūpes iestādēm.

Intensīvo kursu izstrādē tika iesaistīti 24 studenti un vairāk nekā 10 speciālist, kas pārstāv dažādas nozares – māszinības, fizioterapiju, masāžu un hidroterapiju, ergoterapiju, sporta zinātnes.

Izsakām pateicību par veiksmīgu sadarbību Rezidencei “Dzintara melodija”, RSAC “Mežciems”.