13. Jūn 2017

Interreg Central Baltic apstiprina projektu pieteikumus

Interreg Central Baltic ir izziņojis lēmumus par projektu pieteikumu apstiprināšanu un finansējuma piešķiršanu izglītības projektiem Baltijas jūras reģionā.
Centrālā Baltijas jūras reģiona programma ir saņēmusi 92 pieteikumus trešajā projektu uzsaukumā: 26 mazo projektu, un 66 regulāro projektu pieteikumi. Pieteikumus ir izvērtējusi programmas Vadības komiteja, kuras sastāvā ir visu dalībvalstu pārstāvji.
Komiteja ir apstiprinājusi 9 mazos projektus, tostarp CB625 Sim, kur Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža ir viens no partneriem. Projekta Simulācijas pedagoģija praktiskās ētikas apguvē veselības aprūpē mērķis ir palielināt Māszinību studiju programmu absolventu ētiskās kompetences. Lai uzlabotu praksē balstītu ētiskas mācīšanos māsu izglītībā, tiks izmantotas dažādas pedagoģiskās metodes. Šajā projektā tiks izstrādāti trīs kursi ētikā, ar kopējo vērtību 6 ETCS.
Vadošā partnerorganizācija ir Turku University of Applied Sciences. Pārējie partneri ir Swedish Red Cross University College un Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža.