26. Feb 2017

Izstāde Skola 2017, 24.02-26.02

Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžas (LU RMK) stendā studenti ikvienam interesentam sniedza informāciju par koledžas piedāvātajām studiju programmām, prakses iespējām kādā no ārzemju partneraugstskolām, studentu dzīvi LU RMK, kā arī par priekšrocībām, studējot koledžā.

Stendā izstādes apmeklētāji varēja iegūt informāciju, kā norit mācību prakses, un iejusties studenta lomā mācību prakšu laikā, mācoties veikt klīniskās procedūras. Apmeklētājiem tika sniegta arī iespēja izbaudīt dažādas masāžas.

Šogad izstādē piedalījāmies kopā ar Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu un izstādes apmeklētāji no LU RMK studējošiem – NMPD brigādes mediķiem, varēja iegūt informāciju par Ārsta palīgu un Neatliekamās medicīnas ārsta palīgu studiju norisi, praksi un studiju ilgumu.

Izsakām lielu pateicību visiem studentiem, kuri piedalījās izstādē “Skola 2017”.