27. Feb 2018

“Izstāde Skola 2018”, 23.02-25.02

23.-25.02 Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžas (LU RMK) mācībspēki un studenti piedalījās izstādē “Skola 2018.”

Stendā studenti ikvienam interesentam sniedza informāciju par koledžas piedāvātajām studiju programmām, studentu mobilitātes iespējām, darba tirgu, studentu dzīvi LU RMK, kā arī par priekšrocībām, studējot koledžā. Interesentiem tika demonstrētas epizodes no apmācību procesa.

Stendā izstādes apmeklētāji varēja iegūt informāciju, kā norit mācību prakses, un iejusties studenta lomā mācību prakšu laikā, mācoties veikt klīniskās procedūras.

Šogad izstādē piedalījāmies kopā ar Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu un izstādes apmeklētāji no LU RMK studējošiem – NMPD brigādes mediķiem, varēja iegūt informāciju par Ārsta palīgu un Neatliekamās medicīnas ārsta palīgu studiju norisi, praksi un studiju ilgumu.

Izsakām lielu pateicību visiem studentiem, kuri piedalījās izstādē “Skola 2018”.