Jaunumi

01. Jūl 2020

Koledža kļūst par 183 absolventiem bagātāka!

30. jūnijā norisinājās Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžas izlaidums. Šogad izlaidums norisinājās savādāk – vadības uzruna tika vērota datoru monitoros, bet diplomi tika saņemti mazās grupās, ievērojot visus epidemioloģiskās drošības noteikumus. Deviņās specialitātēs tika izsniegti 183 diplomi.

Studiju programmas “Ārstniecība”absolvente Elīza Kuzmicka atskatoties uz studijām koledžā saka: “Uzsākot studijas bija ļoti viegli iekļauties studiju vidē, jo pasniedzēji bija atbalstoši un tika pastāstīts studiju plāns. Arī pēc studiju beigšanas nešaubos par to, ka varu vaicāt padomu bijušajiem pasniedzējiem un viņi palīdzēs. Bija prieks piedalīties ļoti daudzās mācību praksēs un mācīties veikt manipulācijas, kā arī īpaši patika, kad tika dota iespēja vērot no malas operāciju norisi. Laiks studējot paskrēja ļoti ātri, domāju, ka vienmēr būs siltas sajūtas, apciemojot koledžu vai braucot tai garām.”

Absolventi saņēma diplomus šādās kvalifikācijās: Ārsta palīgs, Neatliekamās medicīnas ārsta palīgs, Māsa, Anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa, Internās aprūpes māsa, Bērnu aprūpes māsa, Ambulatorās aprūpes māsa, Ķirurģiskās aprūpes māsa  un Masieris.

 

Apsveicam absolventus! Vēlam veiksmi, profesionālās gaitas uzsākot!

 

Sadarbības partneri