Jaunumi

17. Apr 2019

Koledžas pārstāvji ar panākumiem piedalās XX Eiropas Bioloģiskās atgriezeniskās saites federācijas konferencē

No 7.04.-13.04. Kardifā (Velsa) notika  XX Eiropas Bioloģiskās atgriezeniskās saites federācijas konference, kurā ar referātiem uzstājās izcilākie šīs nozares speciālisti no ASV, Nīderlandes, Izraēlas, Vācijas u.c. valstīm.

 Ar mutisku uzstāšanos ”Effectiveness of Biofeedback Therapy for Students with decreased Rate of Stress Tolerance” konferencē piedalījās arī koledžas pārstāvji Astra Bukulīte, Daina Voita un Evita Vaļēviča.  Koledžas pārstāvji papildināja zināšanas arī tālākizglītības kursos, kuros iegūtie sertifikāti apliecina iespēju nopietnāk strādāt ar dažādām nemedikamentozām metodēm, tai skaitā ar bioloģiskās saites metodi. Jāatzīmē, ka nodarbības vadīja profesori no Monreālās Universitātes, Harvardas medicīnas skolas, Sanfrancisko Valsts universitātes u.c.   Tika iegūti sertifikāti par apgūtām sekojošām tēmām. “General introduction to biofeedback”, “Adding neurotherapy to your practice”, “BCIA heart rate variability”, “Mindfulness &c ompassion based biofeedback” un “Addictive disorders”. 

Eiropas Bioloģiskās atgriezeniskās saites federācijas konference ir starpdisciplināra, kura  tiek organizēta ar mērķi veicināt komunikāciju un pieredzes apmaiņu starp dažādu nozaru speciālistiem un zinātniekiem.  Tajā tika aplūkoti galvenie fizioloģiskie mehānismi un stratēģijas, lai optimizētu cilvēku veselību. Iegūtās zināšanas tiks izmantotas un jau tiek izmantotas studentu zinātniski pētniecisko darbu vadīšanā.

Sadarbības partneri