12. Feb 2020

Latvijas Universitātes 78. zinātniskās konferences sekcija “Starpdisciplinārie pētījumi medicīnas koledžās”

Koledžas studenti, akadēmiskais personāls un darbinieki tiek aicināti piedalīties Latvijas Universitātes 78.starptautiskajā zinātniskajā konferencē “Starpdisciplinārie pētījumi medicīnas koledžās”, kas notiks 2020. gada 20.februārī Latvijas Universitātes Zinātņu māja, Jelgavas iela 3, Rīga, ALFA zāle (110. telpa)

Konferences apmeklētājiem būs iespējams piedalīties diskusijās un gūt jaunas idejas tālākam darbam, kā arī atbalstīt mūsu koledžas referentus.

Konferences prezentāciju tematika ir daudzveidīga un tā raksturo pētniecības kvalitāti un lietišķumu. Konferencē prezentēto un diskutēto jautājumu loks ievērojami pārsniedz veselības aprūpē apskatīto jautājumu loku un veicina studentus, pētniekus un sociālos
partnerus aktīvāk sadarboties.

Reģistrācija no 9.00 – 10.00. Konferenci atklās LU Prorektors eksakto, dzīvības un medicīnas zinātņu jomā, prof. Valdis Segliņš.

Visi konferences dalībnieki – referenti un klausītāji saņems sertifikātus.

Konferences programmu skatīt šeit