01. Okt 2018

18.oktobrī LU Rīgas Medicīnas koledžas 6. studentu un pasniedzēju kopējo pētījumu Zinātniski praktiskais seminārs!

Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžas studenti, docētāji un darbinieki tiek laipni gaidīti  jau uz 6. Studentu un pasniedzēju kopējo pētījumu Zinātniski praktisko semināru!

Seminārs notiks š.g. 18. oktobrī, reģistrācija no plkst. 9.00. Semināru plkst. 10.00. atklās koledžas direktore A. Bukulīte.

Programmā 2017/2018 studiju gada labāko kvalifikācijas darbu prezentācijas, kā arī informācija par Starptautiskās mobilitātes programmas Erasmus+ iespējām un pieredzi.

Aicinām uz radošām diskusijām un zinātnisku atmosfēru seminārā.

Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžas 6. studentu un pasniedzēju kopējo pētījumu Zinātniski praktiskā semināra programma tiks pievienota vēlāk.