26. Mar 2019

Lieliski aizvadīta Atvērto durvju diena 23.martā!

23.martā LU Rīgas Medicīnas koledžā norisinājās “Atvērto durvju diena”, kuras laikā visiem interesentiem tika dota iespēja iegūt aktuālo informāciju par LU Rīgas Medicīnas koledžas piedāvātajām studiju programmām, uzņemšanas nosacījumiem un ieguvumiem studējot koledžā.

Mūsu potenciālajiem studentiem tika stāstīts par koledžas vēsturi, pārbaudītas viņu iemaņas atjautības uzdevumos bibliotēkā un stāstīts par laboratorijas praktiskajām iespējām. Vizītes laikā interesentiem tik dota iespēja iejusties studentu lomā un praktiski izmēģināt studiju procesā pieejamos materiālus efektīva mācību procesa nodrošināšanā – saņemt pirmo ieskatu medicīnas specialitātes profesijā praktiski darbojoties ar manekeniem, iepazīties ar auditorijām, praktisko mācību telpām, dienesta viesnīcu, trenažieru telpām un bērnu istabu. Kā arī saņemt, jau koledžā studējošo studentu viedokli un komentārus par studiju procesu no viņu skatupunkta.

Uz Atvērto durvju dienu bija ieradušies liels interesentu skaits no dažādiem Latvijas rajoniem, tālāko ceļu mērojot pat no Daugavpils!

Noslēgumā, pēc iegūtajiem aptaujas rezultātiem, secinām, ka dalībniekus visvairāk motivējuši mūsu koledžā jau studējošie ar pozitīvajām atsauksmēm par studiju procesu, plašajām prakses vietu iespējām un moderno mācību vidi.

Tos, kuri neatbrauca pie mums ciemos martā, gaidīsim ”Atvērto durvju dienā” 10.maijā plkst.11.00!