25. Feb 2019

Ļoti pozitīvā gaisotnē noslēdzās 3.starptautiskā masāžas olimpiāde

LU Rīgas Medicīnas koledžā ļoti pozitīvā gaisotnē jau trešo gadu pēc kārtas norisinājās starptautiskā masāžas olimpiāde “Massage skills 2019”.
Olimpiādē piedalījās studenti no Latvijas, Lietuvas un Čehijas, kuri pierādīja savas zināšanas atbildot uz teorētiskajiem jautājumiem, demonstrēja savas prasmes klasiskajā masāžā un kādā no pašu izvēlētiem masāžas veidiem. Visi dalībnieki demonstrēja lielisku sniegumu, individuālu pieeju un oriģinalitāti. Olimpiāde aizritēja ļoti pozitīvā gaisotnē, draudzīgā konkurencē un pieredzes apmaiņā!

1.vietu olimpiādē, demonstrējot atraktīvu un dinamisku masāžu, ieguva mūsu Masāžas un hidroterapijas programmas 2.kursa students Mārtiņš Ikstens. Apsveicam un patiesi lepojamies!

2.vietu izcīnīja masāžas studente Sanita Prikņa no LU P.Stradiņa medicīnas koledžas un 3.vietu ieguva Gabrielius Guogis no Lithuanian Sports University!

Teorētiskajās zināšanās nepārspējama palika Dita Smekalova no University of South Bohemia in Česke Budejovice.

Paldies visiem dalībniekiem par atraktīvajiem demonstrējumiem, žūrijai par objektīvajiem vērtējumiem, paldies organizatoriem par lielisko pasākumu un iespēju gūt jaunu pieredzi un jaunus draugus!

Fotogaleriju skatīt šeit!