Jaunumi

11. Mar 2019

LU Rīgas Medicīnas koledža piedalījās izstādē “Skola 2019”

No 1. līdz 3. martam norisinājās lielākā izglītības izstāde Latvijā “Skola 2019”. Izstādes norisei tas bija īpašs gads, jo tika svinēta 25.gadu jubileja, tam par godu tika organizēta īpaši vērienīga izstādes atklāšanas pasākums, kurā piedalījās Izglītības un zinātnes ministre I.Šuplinska, uzrunu un laba vēlējumus pauda starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT1 valdes priekšsēdētājs V.Tīle  un rīkotājdirektors V.Jirgensons. Īpaša atšķirība no citiem gadiem bija izsludinātā akcija, ko ierosināja izstādes rīkotāji – “Svētki mums – kūkas jums!”, kur  tika uzrunāti izstādes dalībnieki, iesniegt svētku kūku no pārstāvētās mācību iestādes. Kopsummā tika iesniegtas 17 kūkas ar kopējo svaru 100 kg, kuras  izstādes atklāšanas dienā, pacilātā gaisotnē aicināja degustēt izstādes dalībniekus un piedalīties Facebook balsojumā.

LU RMK stendā, kā katru gadu aktīvi darbojās mūsu gan mūsu koledžas studenti, gan mācībspēki kas pārstāvēja visas trīs studiju programmas. Neatliekamās palīdzības pasākumus un kardiopulmonālās reanimācijas tehniku demonstrēja Ārstniecības programmas studenti, dažādu masāžas metožu praktisko pielietojumu izstādes dalībniekiem ļāva izjust personīgi Masāžas un hidroterapijas programmas studenti. Liels pieprasījums bija pie aprūpes manipulāciju stenda, kur Māszinību programmas studenti  piesaistīja izstādes dalībniekus, iesaistot apmeklētājus manipulācijās uz procedūru mulāžām. Docētāji sniedza detalizētu informāciju par LU sniegtajām iespējām studēt gribētājiem un to pavadītājiem, it sevišķi popularizējot mūsu koledžas piedāvātās iespējas. Liela interese no apmeklētāju puses, kuri vēlētos iegūt vēl vienu profesiju bija par Masāžas un hidroterapijas programmu, kas vēlētos mainīt savu profesiju. Savukārt jauniešus interesēja Ārsta palīga un Māsas profesija.

Visas koledžas vārdā vislielāko paldies vēlamies pateikt mūsu aktīvajiem un atbildīgajiem studentiem, kuri trīs izstādes dienas ļoti aktīvi un laipni iesaistīja jauniešus mūsu stenda aktivitātēs. Paldies, visiem, kuri piedalījās tās organizācijā un nodrošinājuma sarūpēšanā.

Paldies, arī sakām visiem apmeklētājiem, kas iesaistījās mūsu stenda sarūpētās aktivitātēs un izrādīja īpašu interesi par studijām mūsu koledžā. 

Fotogalerija šeit!

Sadarbības partneri