16. Okt 2020

LU RMK atzīmē Erasmus dienu 2020 ar vieslektori no Lietuvas.

Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža atzīmē Erasmus dienu 2020 sākumu ar vieslektori no Lietuvas. Neskatoties uz pašreizējiem epidemioloģiskajiem un ceļošanas ierobežojumiem, Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža turpina Erasmus + programmas aktivitātes, izmantojot tālmācības rīkus un digitālās iespējas. Šonedēļ mums bija tas gods uzņemt mūsu pirmo virtuālo vieslektoru Astu Butkuvieni no Paņevežas koledžas Lietuvā. Studju programmu Ārsta palīgs un Māszinības  studentiem bija brīnišķīga pieredze ar divām padziļinātām lekcijām par tādām tēmām kā nabas saites aprūpe jaundzimušajiem un ķermeņa valoda – spēcīga komunikācija. Lekcijas rosināja dzīvas diskusijas studentu un pasniedzēju starpā.

Paņevežas koledža ir Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžas sadarbības organizācija ne tikai Erasmus+ programmā, ar aktīvu studentu mobilitāšu plūsmu iepriekšējos studiju gados, bet arī Nordplus tīklā, kur studentiem pašlaik tiek izstrādāta kopīga intensīvo kursu programma.