Jaunumi

21. Nov 2023

LU RMK studente piedalās 8. Pasaules Universitāšu Kausa spēka trīscīņā

Slovēnijas Alpu kalnu pilsētā Kranjska Gora aizvadīts 8. Pasaules Universitāšu Kauss spēka trīscīņā, kurā piedalījās vairāk nekā 67 pasaules universitāšu studenti.

Latvijas valsti godam pārstāvēja Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas Koledžas studiju programmas “Ārstniecība” 1.kursa studente Amanda Veikšāne (76 kg kategorijā), Rīgas Stradiņa Universitātes absolvente Marija Ločmele (63 kg kategorijā) un Rīgas Stradiņa Universitātes students Reinis Ratnieks (105 kg kategorijā).

Amanda pietupienos pacēla 135 kg (Latvijas junioru un studenšu rekords), spiešanā guļus 60 kg un vilkmē 152.5 kg, kas veidoja 347.5 kg summu (Latvijas junioru un studenšu rekords). Šie sasniegumi sacensību kopvērtējumā Amandai nodrošināja 11. vietu.

Par savu startu Amanda saka: “Esmu ļoti pateicīga par iespēju tur būt un gūt pieredzi. Zināju, ka nebraucu cīnīties par medaļām, bet gan pārbaudīt un notestēt sevi. Mērķis bija uzstādīt jaunus personīgos rekordus, kas, manuprāt, man izdevās izcili. Izlaboju arī pāris LV rekordus. Par paceltajiem svariem – pietupienā gribējās nedaudz vairāk, bet gatavošanās process nebija tas labākais, kā arī tika strauji nomests svars stresa dēļ. Spiešanā beidzot izcīnīju ilgi gaidīto rezultātu, kā arī ļoti iepriecināja vilkmes sniegums. Esmu apmierināta ar savu sniegumu.”

Sveicam Amandu Veikšāni ar viņas lielisko sniegumu. Novēlam veiksmīgi turpināt savu sportisko ceļu un gūt vēl vairāk panākumu nākotnē!

   

Sadarbības partneri