08. Mai 2018

LURMK 3.starptautiskajā studentu meistarības konkursā Daugavpilī!

Mūsu meitenes lieliski prezentēja LU Rīgas Medicīnas koledžu Daugavpils medicīnas koledžas rīkotajā 3.starptautiskajā studentu meistarības konkursā!

Šī gada 23.-24.aprīlī Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžas studentes: Darja Madara Bakejeva, Līga Namatēva un Anna Marija Vītola kopā ar direktora vietnieci izglītības darbā Dr. Sarmīti Villeri piedalījās Daugavpils Universitātes Daugavpils medicīnas koledžas rīkotajā 3.starptautiskajā studentu meistarības konkursā.

Mūsu meitenes lieliski prezentēja LU Rīgas Medicīnas koledžu, guva praktisku pieredzi starptautiskā konkursā, kā arī demonstrēja studiju procesa laikā iegūtās zināšanas un prasmes, risinot uzdevumus un atbildot uz jautājumiem par:

farmakoloģiju,

intravenoza medikamentu infūziju,

bērnu ikdienas aprūpi,

desmurģiju,

neatliekamo palīdzību,

bērnu slimībām, u.c.

Studentēm bija iespēja gūt pieredzi prezentējot koledžu, studiju procesā gūtās zināšanas, kā arī dibināt jaunus kontaktus gan vietējā, gan starptautiskā līmenī.

Koledžu vadību un mācībspēku savstarpējās diskusijas, savukārt ļāva papildināt aktuālo jautājumu un iespējamo risinājumu klāstu nozarē, uzzināt par starptautisko pieredzi un dibināt jaunus, starptautiskus sakarus vadības līmenī.