Jaunumi

09. Feb 2024

”Masāžas un hidroterapijas” programmas studenti Eglės sanatorijā

Mūsu studiju programmas “Masāža un hidroterapija” 2. kursa studenti Artūrs Arājs, Diāna Zaula un Māris Ozoliņš šobrīd ir Erasmus+ programmas mobilitātē. Viņi iziet praksi masāžu tehnikās un hidroterapijā Eglės sanatorijā, Druskininkai, Lietuvā. Prakses ilgums ir 2 mēneši.

Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžas sadarbība ar Eglės sanatoriju ir jau ilglaicīga un šobrīd tas ir viens no mūsu studentu populārākajiem prakses galamērķiem. Tas ir tāpēc, ka prakses Eglės sanatorijā ir ļoti pilnvērtīgas. Attieksme pret studentiem ir ļoti nopietna un atbildīga. Kā saka paši studenti, lietuvieši ir strikti un atbildīgi attiecībā par veselību un aprūpi. Prakses programma ir bagāta, jo sanatorijā uzturās dažāda vecuma cilvēki, sākot no bērniem līdz pat senioriem. Mūsu studentiem praksē ir iespēja apgūt papildus praktiskās zināšanas, tādas kā šarko duša.

Par Ėgles sanatoriju

Druskininkos esošais medicīnas SPA “Eglės sanatorija” ir kā atsevišķs kūrorta komplekss (atrodas netālu no pilsētas centra), kas apmeklētājus apkalpo jau vairāk nekā 49 gadus kopš tā atklāšanas 1972. gadā. Medicīnas SPA “Eglės sanatorija” kopj senas ārstniecības tradīcijas, un Druskininkos saviem viesiem piedāvā plašu ārstniecības un veselības uzlabošanas procedūru klāstu – no tradicionālajām dūņu un minerālūdens peldēm līdz inovatīvām fizioterapijas un kinezioterapijas procedūrām un dažādiem treniņiem. Vienlaikus medicīnas SPA “Eglės sanatorija” Druskininkos var uzņemt līdz 1300 cilvēku. Pašlaik šis medicīnas SPA ir lielākais gan Lietuvā, gan visā Ziemeļeiropā.

Novēlam mūsu studentiem (Artūrs Arājs, Diāna Zaula, Māris Ozoliņš) iegūt daudz vērtīgas pieredzes prakses laikā!

 

 

Sadarbības partneri