29. Jūn 2017

Medicīnas diplomu saņem 273 jaunie veselības aprūpes speciālisti!

27. jūnijā Latvijas Universitātes Lielajā aulā norisinājās Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžas izlaidums. Šogad izlaidumā deviņās specialitātēs tika izsniegti 273 diplomi.

Izlaidumu atklāja koledžas direktore Astra Bukulīte. Uzrunā absolventiem, direktore norādīja, ka šodien absolventi vienlaicīgi ar diplomu saņem arī vairākus darba piedāvājumus un absolventu galvenais uzdevums ir izvēlēties piemērotāko. Absolventiem direktore novēl: “Turpiniet mācīties un izglītoties un lai jums viss dzīvē izdodas!”
Absolventus sveikt bija ieradušies LU Prorektors eksakto, dzīvības un medicīnas zinātņu jomā Valdis Segliņš, Latvijas māsu asociācijas prezidente Dita Raiska, Neatliekamās medicīnas palīdzības dienesta direktore Sarmīte Villere un Studiju programmas “Māszinības” Valsts eksāmenu komisijas priekšsēdētāja Inese Budzila. Lūgtie viesi absolventiem novēlēja neapstāties pie sasniegtā un pilnveidoties gan profesionālajā, gan akadēmiskajā sfērā.
Absolventi saņēma diplomus šādās kvalifikācijās: Ārsta palīgs, Neatliekamās medicīnas ārsta palīgs, Māsa, Internās aprūpes māsa, Bērnu aprūpes māsa, Anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa, Ambulatorās aprūpes māsa, Ķirurģiskās aprūpes māsa, un Masieris.
Apsveicam visu absolventus!