30. Sep 2019

MultiNEC tīkla projekta sanāksme

Septembra izskaņā, laika posmā no 26.09.2019.līdz 27.09.2019. koledžā norisinājās MultiNEC tīkla projekta partneru sanāksme, kurā tika izstrādāta programma intensīvajiem kursiem “Integrative Care for Elderly”, 3 ECTS. Intensīvie kursi norisināsies 2019./2020.akadēmiskā gada pavasara semestrī, laika posmā no 23.03.-27.03.2020. MuliNEC tīkls un intensīvie kursi apvieno tādas nozares kā sporta zinātne, fizioterapija, māszinības, ergoterapija, geriatrija, masāža un hidroterapija, līdz ar to studenti gūst starp-disciplināru pieredzi un skatījumu vecu ļaužu aprūpē.

Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža jau 6 gadus aktīvi darbojas Nordplus MultiNEC tīklā, kas šobrīd apvieno partnerus no Latvijas, Lietuvas, Somijas un Islandes. MultiNEC ir unikāls ar to, ka partneru lokā ietver ne tikai augstākās izglītības iestādes, bet arī ergoterapeitu profesionālo asociāciju un Islandes Nacionālo Universitātes slimnīcu.

Studentu pieteikumi dalībai intensīvajos kursos jāiesniedz līdz 1.decembrim. Norplus MultiNEC tīklā ir pieejamas arī mobilitātes gan studentiem, gan augstskolu akadēmiskajam personālam.

Projekta partneri: