Jaunumi

03. Okt 2023

Mūsu studentiem panākumi Ziemeļvalstu masāžas čempionātā

29. un 30. septembrī Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā norisinājās Ziemeļvalstu masāžas čempionāts. Jaunu pieredzi un pozitīvas emocijas tajā guva arī Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžas (LU RMK) studenti.

No mūsu koledžas čempionātā piedalījās 2. kursa studenti Arta Malahovska, Uldis Riekstiņš un mūsu koledžas absolvents un mācībspēks Mārtiņš Lauva.

Dalībnieki piedalījās divās disciplīnās – klasiskā masāža un brīvās izvēles masāža. Studenti tika pamanīti un novērtēti: Arta Malahovska ieguva nomināciju “Atraktīvākais masieris”, bet Uldis Riekstiņš – “Hotel Jūrmala SPA” simpātiju balvu, savukārt Mārtiņš Lauva ieguva 3. vietu klasiskajā masāžā un 2. vietu brīvās izvēles masāžā.

Studentus un pasniedzējus klātienē atbalstīja studiju programmas “Masāža un hidroterapija” vadītāja Diāna Dzepuka, pasniedzēja Laila Caune un LU RMK direktora vietniece izglītības darbā Sarmīte Villere. Čempionāta dalībnieku vidū prieks bija redzēt arī mūsu koledžas absolventi Eviju Freibergu.

Paldies LU Paula Stradiņa medicīnas koledžas kolektīvam par augsta līmeņa starptautiska pasākuma organizēšanu un sirsnīgu uzņemšanu! Īpaša pateicība koledžas direktorei Ivetai Strodei, direktores vietniecei Dagnijai Gulbei, Studiju programmas “Ārstnieciskā masāža” vadītājai Ingutai Grinbergai, sabiedrisko attiecību speciālistei Agnesei Grasei.

Sadarbības partneri