Jaunumi

07. Nov 2018

Nordplus MultiNec koordinatoru sapulce Īslandē

Nordplus MultiNec projekta ietvaros, 15.10.2018 – 17.10.2018 Īslandē, Reikjavikas universitātē (Háskólinn í Reykjavík) notika dalībvalstu sanāksme, kurā piedalījās koordinatori no 4 iestādēm – Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžas, Latvijas Ergoterapeitu asociācijas, Īslandes universitātes (University of Iceland) un Satakuntas universitātes (Satakunta University of Applied Sciences).

Sanāksmes mērķis bija izvērtēt iepriekšējā MultiNec projekta norisi par tēmu “Multidisciplināra pieeja vecu ļaužu aprūpē”, apspriest un definēt nākamā projekta tēmu un izvirzīt mērķus projektam nākamajā 2018./2019. akadēmiskajā gadā.

Sapulces dalībnieki tika iepazīstināti ar Reikjavikas universitātes zinātniski pētnieciskās darbības aktuālajiem pētījumiem, laboratorijām un telpām. Sadarbības augstskolu tīkla koordinatori iepazīstināja ar savām institūcijām, kā arī tika prezentēta Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža, studiju process un zinātniski pētnieciskās darbības virzieni. Jau vairākus gadus LU Rīgas Medicīnas koledža veiksmīgi piedalās un koordinē Nordplus tīkla projektu. Partneri tika uzaicināti piedalīties LU RMK organizētajā 6.Starptautiskajā zinātniskajā konferencē, kura notiks 2019.gada novembrī, gan ar iespējamām prezentācijām, gan publikācijām.

Sadarbības partneri