Jaunumi

05. Nov 2019

Norisinājusies pirmā Nordplus NordPCC augstskolu tīkla sanāksme Kopenhāgenā

Oktobra beigās Kopenhāgenas Universitātes Koledžā (University College Copenhagen) Dānijā notika pirmā Nordplus NordPCC augstskolu tīkla sanāksme. NordPCC ir jauns Nordplus augstākās izglītības tīkls, kas apvieno universitātes un koledžas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Dānijas, Somijas un Islandes.

Kā projekta koordinējošā augstākās izglītības iestāde, LU Rīgas Medicīnas koledža iepazīstināja NordPCC tīkla partnerus ar projekta vadības un finanšu jautājumiem 2019./2020.akadēmiskajā gadā. Šajā Nordplus tīklā augstskolu studentiem un mācībspēkiem ir pieejamas dažāda apjoma mobilitātes, līdz ar to studējošie tiks informēti par iespējām piedalīties starptautiskās studentu konferencēs, vasaras skolās, kā arī iespējām īstenot klīnisko praksi. Savukārt akadēmiskais personāls ir ieguvis jaunas iespējas īstenot docēšanas mobilitātes.

Projekta akadēmiskais personāls sanāksmes ietvaros ir izstrādājis intensīvo kursu programmu “Patient centered care in multicultural society and its ethical implications” 3 ECTS apjomā. No katras partneraugstskolas četri studenti tiek aicināti pieteikties intensīvajiem kursiem, kas 2019/2020 akadēmiskā gada pavasara semestrī, laika posmā no  23.03.-27.03.2020. norisināsies Kauņas koledžā (Kaunas Kolegija/University of Applied Sciences), Lietuvā.

Sadarbības partneri