Jaunumi

10. Apr 2024

Norisinās BIP ”Ievads militārajā medicīnā”

Militāro medicīnu Latvijā būs jāapgūst visās medicīnas izglītības iestādēs, kur apgūst medicīnu. Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžā ir izveidots un akreditēts militārās medicīnas apmācību centrs, kas starptautiski reģistrēts atbilstoši NAEMT (National Association of Emergency Medical Technicians) prasībām.

Lai radītu iespēju iepazīties ar militārās medicīnas studiju kursa elementiem arī citu valstu īsā cikla studiju programmas studentiem, šonedēļ no 8.-12. aprīlim norisinās ERASMUS+ BIP (kombinētā intensīvā programma), ko organizē Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža. Teorētiskā daļa izstrādāta kopā ar Ukrainas Shupyk Nacionālās veselības aprūpes universitātes Neatliekamās medicīnas nodaļu, tāpēc savu pieredzi sniegs arī Ukraina.

Lekcijas un meistarklases tiek organizētas Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžas telpās, bet vienu dienu programmas dalībnieki dosies arī uz Ādažu militāro bāzi, kur varēs teorētiskās zināšanas pielietot reālās un praktiskās situācijās.

Nodarbības vada profesionāla instruktoru komanda.

Programmā piedalās 18 studenti no Latvijas, Lietuvas, Polijas un Čehijas.

BIP PROGRAMMA

 

Sadarbības partneri