03. Mar 2021

Norisinās intensīvo kursu programma “Mental Health Of Young Labor Immigrants”

Šonedēļ studenti no Latvijas, Norvēģijas, Dānijas, Īslandes un Igaunijas piedalās intensīvo kursu programmā ar nosaukumu “Mental Health Of Young Labor Immigrants” Nordplus Norlys projekta ietvaros. Norlys ir monoprofesionāls tīkls māsu zinātnēs. Tas pastāv kopš 1990. gadiem un, sadarbojoties arī ar Baltijas institūcijām, tajā ietilpst 11 partneru universitātes.

Kursa galvenais mērķis ir uzlabot māsu studentu zināšanas un izpratni par garīgās veselības problēmām Ziemeļvalstu un Baltijas valstu jauno strādājošo imigrantu vidū.

Studenti ir sagatavojuši intensīvā kursa uzdevumu, un katras iestādes grupa rīko prezentāciju. Kursu laikā arī skolotāji no dalībinstitūcijām rīko lekcijas un darbnīcas. Nedēļas beigās skolēni sagatavos prezentācijas par saviem mācību rezultātiem saistībā ar dažādiem scenārijiem.

Kaut arī dalībnieki nevarēja apmeklēt organizējošo valsti covid-19 izraisītās pandēmijas dēļ, skolēniem un skolotājiem ir ļoti produktīvs un kvalitātīvs apmācības laiks tiešsaistes formātā, kur viņi var piedalīties un sasniegt gaidītos rezultātus pilnībā.