09. Feb 2018

Noslēgusies 2. starptautiskā studentu olimpiāde “Masāžas prasmes”

1. un 2. februāri LU Rīgas Medicīnas koledžā norisinājās 2. Starptautiskā studentu olimpiāde “Masāžas prasmes”.

Olimpiādē piedalījās studenti no Lietuvas Sporta Universitātes (Lithuanian Sports University, Lietuva), Klaipēdas valsts koledža (Klaipėda State College; Lietuva), SRM Universitāte/ Latvijas Sporta Pedagoģijas Akadēmija (SRM University/ LSPA; Indija/Latvija), Dr. NTR Veselības zinātņu Universitāte (Dr. NTR University of Health Science/ LSPA; Indija/ Latvija), Kairas Universitāte/ Latvijas Sporta Pedagoģijas Akadēmija (Cairo University/ LSPA; Ēģipte/Latvija), LU P. Stradiņa medicīnas koledžas, RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžas, kā arī no LU Rīgas Medicīnas koledžas.

Koledžu olimpiādē pārstāvēja studiju programmas “Masāža un hidroterapija” 2. kursa studentes Anna Žaka un Zane Griķe.

Olimpiādes mērķis bija vispusīgi pārbaudīt studentu teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas. Olimpiāde norisinājās 3 daļās. Vispirms studenti pierādīja savas teorētiskās zināšanas, atbildot uz jautājumiem par anatomiju un klasiskās masāžas pamatiem. Otrajā daļā studenti demonstrēja savas iemaņas Klasiskajā masāžā, bet trešajā studenti demonstrēja savas prasmes izvēles masāžā.

2 Starptautiskajā studentu olimpiādē “Masāžas prasmes” 1. vietu ieguva LU Rīgas Medicīnas koledžas studente Zane Griķe, 2. vietu ieguva Krista Berga (RSUSKMK), bet 3. vietu ieguva Viktorija Šiaulytė (Klaipėda State College).

Apbalvojumu “Labākais klasiskajā masāžā” ieguva Krista Berga (RSUSKMK) un apbalvojumu “Labākais izvēles masāžā” saņēma Gintarė Vaškytė (Klaipėda State College). Nomināciju “Ergonomiskākais masieris” ieguva Adomas Klimasauskas (Lithuanian Sports University), kategorijā “Meistarīgākās rokas” uzvarēja Krista Berga (RSUSKMK), savukārt kategorijā “Estētiskākā darba vide” apbalvojumu ieguva Gintarė Vaškytė (Klaipėda State College) un nominācijā “Skatītāju simpātija” uzvarēja Viktorija Šiaulytė (Klaipėda State College).

Izsakām pateicību visiem dalībniekiem un tiesnešiem!