09. Mar 2017

Noslēgusies LU 75. zinātniskās konferences sekcija

9. martā, Latvijas Universitātes (LU) Dabas zinātņu akadēmiskajā centrā “Torņakalns” norisinājās LU 75. zinātniskās konferences sekcija “Veselības aprūpes pētījumi medicīnas koledžās”, kuru organizēja LU P. Stradiņa medicīnas koledža un LU Rīgas Medicīnas koledža.

Konferencē piedalās arī mācībspēki un studenti no Daugavpils medicīnas koledžas, Rīgas 1. medicīnas koledžas, Rīgas Stradiņa universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledžas.

LU Rīgas Medicīnas koledžas direktore Astra Bukulīte norāda: “Šādu konferenču organizēšana ļauj dalīties jauniegūtās zināšanās, pētījumos gūtajās atziņās un pieredzē, stiprina sadarbību studiju procesā un zinātnē ar citām medicīnas koledžām un Latvijas Universitāti. Turklāt studenti gūst priekšstatu par kvalitatīvu pētniecisko darbu izstrādi.” “Konferenci organizējam ar mērķi pierādīt savas zināšanas ne tikai profesionālajā līmenī veselības aprūpē, bet arī zinātniski pētnieciskajā jomā,” komentē LU P. Stradiņa medicīnas koledžas direktore Ilga Eriņa.

Ikgadējā LU zinātniskā konference tiek rīkota ar mērķi nodrošināt pētījumu rezultātu, ideju un domu apmaiņu zinātnieku, docētāju, studentu un viesu starpā. LU zinātniskā konference notiek kopš 1945. gada. Šogad tā norisinās laika posmā no 23. janvāra līdz 15. martam un tā aptver visdažādākās zinātnes nozares.

Medicīnas koledžas LU zinātniskajā konferencē piedalās otro gadu. Organizētajā sekcijā ar priekšlasījumiem piedalās gan koledžas docētāji, gan studējošie. Savukārt, stenda ziņojumos interesenti tiek iepazīstināti ar veselības aprūpes un sociālās labklājības pētījumiem un to rezultātiem.

Ikviens interesents aicināts piedalīties un apmeklēt LU 75. konferenci!