Jaunumi

13. Nov 2017

Noslēgusies Nordsam projekta dalībnieku tikšanās

Laika posmā no 8.līdz 10.novembrim LU Rīgas Medicīnas koledža pulcēja Nordplus augstākās izglītības projekta Nordsam augstskolu tīkla mācībspēkus un koordinatorus, lai kopīgi lemtu par partneruniversitāšu tīkla nākotnes prioritātēm. Koledžā viesojās pārstāvji no Somijas, Zviedrijas, Norvēģijas, Dānijas un Lietuvas.

Projekta dalībnieku tikšanās laikā notika produktīva informācijas apmaiņa un izskanēja dažādas idejas un piedāvājumi, kā rezultātā tika izplānoti jauni intensīvie kursi par tēmu “Adolescent migrants in healthy communities”, pārrunājot šo kursu ieviešanai nepieciešamo  saturu un budžetu. Intensīvo kursu tēmas un plāna pieteikuma formas nodošanas laiks ir 2018. gada 1.februāris. Kursi būs paredzēti  gan pasniedzējiem, gan studentiem un realizēsies 6 dienu garumā.

Partneruniversitātes pārrunāja arī savstarpējās studentu un mācībspēku mobilitāšu iespējas, aktualizējot klīnisko prakšu pieejamību sadarbības augstskolās 2017./2018.akadēmiskajā gadā.

Pēc intensīvām diskusijām un koledžas telpu un auditoriju apskates, partneruniversitāšu pārstāvji devās iepazīšanās vizītē ar Rīgas Austrumu klīnisko universitātes slimnīcu. Sadarbībā ar slimnīcas galveno māsu Kristīni Bondarevu, Sirds un asinsvadu slimību klīnikas virsmāsu Sandru Liepiņu un Toksikoloģijas un sepses klīnikas virsmāsu Lidiju Ozoliņu, projekta dalībnieki iepazinās ar slimnīcas struktūru un darba organizāciju, veidojot diskusijas un salīdzinot veselības aprūpes modeļus starp valstīm.

 

Sadarbības partneri