Jaunumi

01. Feb 2017

Noslēgusies starptautiskā studentu olimpiāde “Masāžas prasmes”

31. janvāri LU Rīgas Medicīnas koledžā norisinājās Starptautiskā studentu olimpiāde “Masāžas prasmes”. Olimpiādē piedalījās studenti no Lithuanian Sports University (Lietuva), Università  degli studi Gabriele D’Annnzio(Itālija), LU P. Stradiņa medicīnas koledžas, RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžas, kā arī no LU Rīgas Medicīnas koledžas. 

Koledžu olimpiādē pārstāvēja studiju programmas “Masāža un hidroterapija” 2. kursa studentes Lauma Lāma un Viktorija Bunga.

Olimpiādes mērķis bija vispusīgi pārbaudīt studentu teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas. Olimpiāde norisinājās 3 daļās. Vispirms studenti pierādīja savas teorētiskās zināšanas, atbildot uz jautājumiem par anatomiju un klasisko masāžu. Otrajā daļā studenti demonstrēja savas iemaņas Klasiskajā masāžā, bet trešajā studenti demonstrēja savas prasmes izvēles masāžā. 

Starptautiskajā studentu olimpiādē “Masāžas prasmes” 1. vietu ieguva LU Rīgas Medicīnas koledžas studente Lauma Lāma, 2. vietu ieguva Kristīne Bistrova (LUPSK), bet 3. vietu ieguva Annija Plaude (LUPSK). Savukārt Roberts Opaļevs (RSUSKMK) ieguva uzvaru nominācijā “Plastiskākās rokas”, bet Anike Vanagas (LSU) uzvarēja nominācijā “Inovatīvākā masāža”.

Izsakām pateicību visiem dalībniekiem un tiesnešiem!

Sadarbības partneri