07. Feb 2019

Par pētniecības iespējām LU RMK Biomedicīnas laboratorijā!

Vakar notika pirmais šī semestra seminārs par pētniecības iespējām LU RMK Biomedicīnas laboratorijā. Seminārs raisīja plašu interesi studentu vidū. Tā laikā koledžas laborantes Eva Ramuse un Anta Nasteviča iepazīstināja klātesošos ar dažādu aparatūru un to iespējamo pielietojumu kvalifikācijas darbu izstrādē. Semināra dalībniekiem bija iespēja arī izmēģināt visas klātesošās ierīces, lai paši uz savas ādas izjustu cik viegli vai grūti ir darboties ar tām. Paši studenti semināru novērtēja kā lietderīgu un interesantu, kura laikā nepiespiestā gaisotnē iespējams iegūt jaunas zināšanas.

Neuztraucies, ja nokavēji šo iespēju iepazīties ar pētījumos izmantojamo aparatūru – nākošais seminārs notiks jau 7.martā