30. Sep 2017

Pasaules Sirds diena

Pasaules Sirds dienas ietvaros LU Rīgas Medicīnas koledža piedalījās un atbalstīja pasākumus, kuros aicināja sabiedrību noteikt sirds veselības skaitļus, kā arī izglītoja par sirds veselību un riska faktoriem.

29.septembrī t/c Galerijā Centrs, sadarbībā ar biedrību ParSirdi.lv, tika svinēti Pasaules Sirds dienas svētki, kuros Rīgas Medicīnas koledžas studenti aicināja apmeklēt Sirds veselības skolu, noteikt savu Sirds IQ un veselības skaitļus.

30.septembrī Ropažos notika Sirds veselības diena. Ropažu novada iedzīvotāji kopā ar koledžas studentiem atzīmēja Pasaules Sirds dienu, veicot sirds veselības skaitļu mērījumus un klausoties ārsta kardiologa lekciju, kurā sniegta informācija par sirds veselību, profilaksi un riska faktoriem.