Jaunumi

03. Jūn 2019

Pieredzes apmaiņas vizīte Čehijā

No 13. maija līdz 17. maijam direktores vietniece izglītības darbā Sarmīte Villere un studiju programmas “Masāža un hidroterapija” vadītāja Sandra Seimane atradās pieredzes apmaiņas vizītē Čehijā, Česke Budejovicā, Dienvidbohēmijas Universitātē (University of Sauth Bohemia).

Vizītes laikā tika prezentētas LURMK studiju programmas, sniegta informācija par studentu iegūtajām kompetencēm un reālajām darba iespējām pēc koledžas absolvēšanas, kā arī partneraugstskolas mācībspēki tika iepazīstināti ar Neatliekamās medicīniskās palīdzības sistēmu Latvijā.

LU RMK pārstāves apmeklēja wellnes centrus Prāgā un Trebonā, kur tika iepazīstinātas ar fizioterapijas studiju programmā studējošo praktiskajām apmācībām un darba iespējām.

Noslēgumā vizītes dalībnieki vienojās par pieredzes apmaiņu visu programmu pasniedzējiem simulāciju apmācībā, kopīgu simulācijas scenāriju veidošanu, studiju programmas “Ārstniecība” un “Masāža un hidroterapija” studiju kursu veidošanu angļu valodā, pasniedzēju un studentu dalību “Vasaras skolā” 2019./2020. ak. gadā, kā arī par studiju programmas “Masāža un hidroterapija” kopīgas apmācības metodikas izveidi pasniedzējiem darbā ar vājredzīgiem studentiem.

 

Sadarbības partneri